روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حضور چند بازیکن همراه با عالیشاه و کامیابی‌نیا در کمیته انضباطی پرسپولیس از منبع پرسپولیس نیوز. "

حضور چند بازیکن همراه با عالیشاه و کامیابی‌نیا در کمیته انضباطی پرسپولیس

برای حمایت از دو بازیکن دعوت شده به کمیته انضباطی، چند بازیکن پرسپولیس در ساختمان باشگاه حاضر شدند. در پی تمرین نکردن بازیکنان پرسپولیس در روزهای گذشته در اعتراض به بی توجهی مدیرعامل باشگاه به مشکلات آنها در نهایت کمیته انضباطی پرسپولیس امید عالیشاه و کمال کامیابی نیا را دعوت کرد. در همین رابطه این دو بازیکن […]

برای حمایت از دو بازیکن دعوت شده به کمیته انضباطی، چند بازیکن پرسپولیس در ساختمان باشگاه حاضر شدند. در پی تمرین نکردن بازیکنان پرسپولیس در روزهای گذشته در اعتراض به بی توجهی مدیرعامل باشگاه به مشکلات آنها در نهایت کمیته انضباطی پرسپولیس امید عالیشاه و کمال کامیابی نیا را دعوت کرد.در همین رابطه این دو بازیکن همراه با تعداد دیگر از بازیکنان همچون احمد گوهری، مهدی عبدی و… امروز به ساختمان باشگاه رفتند تا در این جلسه کمیته انضباطی حضور پیدا کنند.دلیل حضور این بازیکنان این بود که به مسئولان باشگاه اعلام کنند که تمرین نکردن آنها یک تصمیم جمعی بوده است.امروز تیم پرسپولیس در یک بازی دوستانه به مصاف مس کرمان رفت و بازیکنانی در این بازی به میدان رفتند که دیروز تمرین کرده بودند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حضور چند بازیکن همراه با عالیشاه و کامیابی‌نیا در کمیته انضباطی پرسپولیس از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×