روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " غیبت سروش رفیعی در بازی دوستانه پرسپولیس از منبع پرسپولیس نیوز. "

غیبت سروش رفیعی در بازی دوستانه پرسپولیس

در بازی تدارکاتی پرسپولیس با مس کرمان خبری از شماره هفت محبوب سرخ ها نبود. ، پرسپولیس امروز در دیداری تدارکاتی با تیمی نصفه و نیمه به مصاف مس کرمان رفت و با دو گل شکست خورد . در این بازی علاوه بر ملی پوشان، بازیکنان قدیمی پرسپولیس که به عدم دریافت بخشی از مطالبات فصل گذشته اعتراض […]

در بازی تدارکاتی پرسپولیس با مس کرمان خبری از شماره هفت محبوب سرخ ها نبود.، پرسپولیس امروز در دیداری تدارکاتی با تیمی نصفه و نیمه به مصاف مس کرمان رفت و با دو گل شکست خورد . در این بازی علاوه بر ملی پوشان، بازیکنان قدیمی پرسپولیس که به عدم دریافت بخشی از مطالبات فصل گذشته اعتراض دارند نیز حضور نداشتند.با این حال در شرایطی که خریدهای تابستانی پرسپولیس مثل گولسیانی، صادقی، دیاباته، لوکادیا، اسدبیگی و اسماعیلی فر در بازی حضور داشتند، خبری از سروش رفیعی در ورزشگاه کاظمی نبود .جمعی از بازیکنان پرسپولیس امروز به جای بازی دوستانه به جلسه با درویش رفتند تا مشکلات اخیر را حل کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " غیبت سروش رفیعی در بازی دوستانه پرسپولیس از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×