روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسینی: پرسپولیس دیگر پرونده شکایت بین المللی ندارد از منبع پرسپولیس نیوز. "

حسینی: پرسپولیس دیگر پرونده شکایت بین المللی ندارد

مدیر روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس در مورد توافق با رادوشوویچ و روند کسب مجوز حرفه ای سرخ ها توضیح داد . امیرعلی حسینی، مدیر روابط بین الملل پرسپولیس در مورد جلسه ای که به توافق با رادوشویچ ختم شد بیان کرد: هجده آبان ماه جلسه استماع برگزار شد و مطابق معمول CAS از طرفین درخواست می کند که اگر می توانند […]

مدیر روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس در مورد توافق با رادوشوویچ و روند کسب مجوز حرفه ای سرخ ها توضیح داد .امیرعلی حسینی، مدیر روابط بین الملل پرسپولیس در مورد جلسه ای که به توافق با رادوشویچ ختم شد بیان کرد: هجده آبان ماه جلسه استماع برگزار شد و مطابق معمول CAS از طرفین درخواست می کند که اگر می توانند دوستانه مسئله را حل کنند. صحبت کردیم و با هماهنگی آقای درویش توانستیم مصالحه را به امضا برسانیم؛ آقای درویش خود آقای رادوشوویچ هم به صورت آنلاین امضا کردند.او در مورد مزیت های توافق با رادوشویچ توضیح داد: چند نکته مثبت وجود داشت، از رقم قرارداد کم شد و سود سالیانه که اگر دو سال طول بکشد حدود ۸۶ هزار دلار بود پرداخت نمی شود. چیزی که خیال ما را راحت کرد این است که ما تا یک سال به صورت اقساط این پول را پرداخت می کنیم و در این مدت نگرانی ای بابت حرفه ای سازی و پنجره نقل و انتقالات نداریم.او در مورد سمینار مجوز حرفه ای گفت: کلیه معیارها بازگو شد و این که چه چیزهایی مورد نظر AFC است. انشاءالله برای باشگاه خیر باشد و فکر نمی کنم مشکلی باشد چون نسبت به پارسال اتفاقات خوبی افتاده است.حسینی در پایان در مورد مجوز حرفه ای و مشکل پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان و اینکه پرسپولیس دو سال محروم شده گفت: هرسال باید مدارک را بدهید حتی اگر تکراری باشد. سال به سال این ها ممیزی می شوند و مجوز یا داده می شود یا نمی شود این طور که نیست که مدارک ناقص باشد و دو سال محروم شوید. ما مدارک مان را در کارگروهی بارگذاری می کنیم و امیدواریم مشکلی نباشد. فدراسیون هم مرتب پیگیری می کند و از آنها توقع داریم کمک کند مشکلات حل شود. ما غیر از رادوشوویچ پرونده بین المللی دیگری نداشتیم و این آخرین پرونده بود و پرونده ای که باز باشد خطری ایجاد نمی کند .

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسینی: پرسپولیس دیگر پرونده شکایت بین المللی ندارد از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×