روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جریمه ۵ درصدی پس از جلسه با درویش بخشیده شد / تمرین پرسپولیس برگزار می‌شود از منبع پرسپولیس نیوز. "

جریمه ۵ درصدی پس از جلسه با درویش بخشیده شد / تمرین پرسپولیس برگزار می‌شود

در جلسه امروز بازیکنان معترض پرسپولیس با مدیرعامل باشگاه فعلاً سوءتفاهمات برطرف شده است. بعد از دو روز تمرین نکردن بازیکنان پرسپولیس در نهایت تمرین روز گذشته برگزار شد اما اتفاق عجیبی در آن رخ داد. در این تمرین برخی از بازیکنان جدید و خارجی تمرین کردند اما بازیکنان قدیمی که گلایه هایی داشتند حاضر به […]

در جلسه امروز بازیکنان معترض پرسپولیس با مدیرعامل باشگاه فعلاً سوءتفاهمات برطرف شده است. بعد از دو روز تمرین نکردن بازیکنان پرسپولیس در نهایت تمرین روز گذشته برگزار شد اما اتفاق عجیبی در آن رخ داد.در این تمرین برخی از بازیکنان جدید و خارجی تمرین کردند اما بازیکنان قدیمی که گلایه هایی داشتند حاضر به تمرین نشدند. در پی این مسئله امروز تعدادی از بازیکنانی که در روزهای اخیر تمرین نکرده بودند در جلسه با رضا درویش مدیرعامل باشگاه که به تازگی از سفر قطر به تهران برگشته بود حضور پیدا کردند.در این جلسه رضا درویش ضمن شنیدن صحبت های بازیکنان در جریان گلایه های آنها قرار گرفت. بازیکنان پرسپولیس به این مسئله معترض بودند که درویش باید بر سر تمرینات حاضر می شد تا در جریان مشکلات آنها قرار می گرفت اما مدیرعامل باشگاه گرفتاری و مشغله های زیاد را دلیل عدم حضورش در تمرینات مطرح کرد. از طرف دیگر بازیکنان پرسپولیس که به جریمه ۵ درصدی بابت حذف از جام حذفی فصل گذشته معترض بودند این موضوع را یک بار دیگر با مدیر عامل باشگاه در میان گذاشتند. درویش به بازیکنان اعلام کرد که این پنج درصد چند وقت پیش با نظر هیات مدیره بخشیده شده چرا که پرسپولیس نتایج خوبی در لیگ برتر گرفته است اما این بخشش به بازیکنان اعلام نشده بود و همین مسئله باعث شد تا بازیکنان نسبت به این موضوع معترض باشند اما با وعده های که مدیرعامل باشگاه به آنها داده به نظر می رسد مشکلات فعلاً رفع شده است!با این شرایط بازیکنان معترض از فردا در تمرینات پرسپولیس حضور پیدا می کنند تا همراه با سایر بازیکنان آماده بازی با استقلال در اولین بازی بعد از جام جهانی قطر شوند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جریمه ۵ درصدی پس از جلسه با درویش بخشیده شد / تمرین پرسپولیس برگزار می‌شود از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×