روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عالیشاه و کامیابی‌نیا در انتظار رای کمیته انضباطی باشگاه / ۲ کاپیتان پرسپولیس از تمرین منع شدند! از منبع پرسپولیس نیوز. "

عالیشاه و کامیابی‌نیا در انتظار رای کمیته انضباطی باشگاه / ۲ کاپیتان پرسپولیس از تمرین منع شدند!

دو کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که روز گذشته (سه شنبه) در جلسه کمیته انضباطی باشگاه حضور پیدا کرده بودند برای حضور در تمرینات، منتظر رای این کمیته هستند. به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، امید عالیشاه و کمال کامیابی نیا که با توجه به مسایل جاری در تمرینات سرخپوشان ایران، برای ادای توضیحات به کمیته انضباطی […]

دو کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که روز گذشته (سه شنبه) در جلسه کمیته انضباطی باشگاه حضور پیدا کرده بودند برای حضور در تمرینات، منتظر رای این کمیته هستند.به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، امید عالیشاه و کمال کامیابی نیا که با توجه به مسایل جاری در تمرینات سرخپوشان ایران، برای ادای توضیحات به کمیته انضباطی دعوت شده بودند، روز گذشته در جلسه انضباطی شرکت کردند. آن ها درباره مسایل و مواردی که مطرح شد، توضیحات را ارایه کردند و مقرر شد کمیته انضباطی پس از بررسی موارد و مستندات رای خود را اعلام کند.در این ارتباط دو بازیکن با سابقه تیم نیز برای این که مجددا در تمرینات تیم حضور یابند، منتظر اعلام رای این کمیته هستند.روز گذشته در پایان جلسه کمیته انضباطی، کاپیتان های تیم همراه تعدادی از همبازیان خود با حضور در دفتر مدیرعامل با رضا درویش نیز دیدار و گفتگو داشتند. در جریان این ملاقات، طرفین صحبتهای خود را مطرح کردند. رضا درویش نیز اشاره داشت؛ باشگاه با وجود مشکلات ریز و درشت، تلاش کرده است برای به روز نگه داشتن پرداخت ها، منابع مالی را تامین کند و در این مسیر گام برداشته است.وی همچنین تاکید کرد؛ با توجه به تعهدی که نسبت به هواداران وجود دارد باید از هر اقدامی که پرسپولیس را از مسیر موفقیت و قهرمانی دور سازد، پرهیز کرد.گفتنی است، در این جلسه درباره جریمه پنج درصدی مربوط به فصل گذشته نیز صحبت شد که مدیرعامل باشگاه خاطرنشان کرد؛ همان طور که پیش از این قول داده بود برای رفع این جریمه با توجه به عملکرد تیم، در تلاش است و موضوع در حال پیگیری است و در صورت تامین اعتبار پرداخت خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عالیشاه و کامیابی‌نیا در انتظار رای کمیته انضباطی باشگاه / ۲ کاپیتان پرسپولیس از تمرین منع شدند! از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×