روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " باشگاه پرسپولیس از رسول‌پناه شکایت کرد/ حساب سرخ‌ها باز شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

باشگاه پرسپولیس از رسول‌پناه شکایت کرد/ حساب سرخ‌ها باز شد

باشگاه پرسپولیس از مدیرعامل سابق این باشگاه شکایت کرده و مدعی است مصوبه مطرح شده از سوی رسول پناه وجاهت قانونی ندارد. پس از شکایت مهدی رسول پناه از باشگاه پرسپولیس بابت دریافت طلب ۱۸۰ هزار دلاری و بسته شدن حساب بانکی سرخپوشان، باشگاه پرسپولیس به رأی صادر شده اعتراض کرد که این اعتراض سرخپوشان از سوی […]

باشگاه پرسپولیس از مدیرعامل سابق این باشگاه شکایت کرده و مدعی است مصوبه مطرح شده از سوی رسول پناه وجاهت قانونی ندارد.پس از شکایت مهدی رسول پناه از باشگاه پرسپولیس بابت دریافت طلب ۱۸۰ هزار دلاری و بسته شدن حساب بانکی سرخپوشان، باشگاه پرسپولیس به رأی صادر شده اعتراض کرد که این اعتراض سرخپوشان از سوی احکام قضایی رد شده است.پس از این اتفاق؛ باشگاه پرسپولیس با ارائه دادخواستی جدید مدعی شده است نامه رسول پناه از هیئت مدیره وقت این باشگاه مبنی بر طلب ۱۸۰ هزار دلاری فاقد اعتبار قانونی است و اصلاً مصوبه رسمی هیئت مدیره وقت محسوب نمی شود. ادعایی که در احکام قضایی به ثبت رسیده است و به زودی جلسه رسیدگی به این پرونده نیز برگزار خواهد شد.به گفته یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس؛ با حکم قضایی مبلغی معادل طلب مهدی رسول پناه تا صدور رأی نهایی در حساب باشگاه پرسپولیس توقیف شده است و به جز این مبلغ، باشگاه پرسپولیس می تواند از حساب خود استفاده کند و مشکل مسدود بودن کلی حساب سرخپوشان حل شده است.همچنین پرسپولیسی ها با پیگیری های انجام شده توانستند مسدود بودن حساب این باشگاه به خاطر رأی ۲۷ میلیاردی صادر شده به سود یک فرد که خود را نماینده شرکت آل اشپورت معرفی کرده بود را هم برطرف کنند تا فعلاً از این بابت مشکلی نداشته باشند. باشگاه پرسپولیس همچنان پیگیر رسیدگی مجدد به این پرونده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " باشگاه پرسپولیس از رسول‌پناه شکایت کرد/ حساب سرخ‌ها باز شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×