روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مذاکره پرسپولیس با یک ملی‌پوش برای نیم فصل از منبع پرسپولیس نیوز. "

مذاکره پرسپولیس با یک ملی‌پوش برای نیم فصل

برخی اخبار از این حکایت داد که در نیم فصل یک ملی پوش جدید به جمع پرسپولیسی ها اضافه خواهد شد. در حالی که قرار است به زودی پنجره نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر باز شود، شایعات ویژه ای در مورد خرید جدید پرسپولیس برای ادامه رقابت های لیگ برتر به گوش می رسد. در […]

برخی اخبار از این حکایت داد که در نیم فصل یک ملی پوش جدید به جمع پرسپولیسی ها اضافه خواهد شد.در حالی که قرار است به زودی پنجره نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر باز شود، شایعات ویژه ای در مورد خرید جدید پرسپولیس برای ادامه رقابت های لیگ برتر به گوش می رسد.در این راستا شایعات از این حکایت دارد که مدیران باشگاه پرسپولیس رایزنی هایی را برای جلب نظر مثبت امید نورافکن مدافع ملی پوش سپاهان که به عنوان آخرین نفر پیش از جام جهانی خط خورد را آغاز کرده اند و می خواهند او را برای جدایی از سپاهان و پوشیدن پیراهن قرمز راضی کنند.این اتفاق در حالی رخ می دهد که برخی بر این باور هستند خیلی بعید است مدیران سپاهان با جدایی این بازیکن ملی پوش خود موافقت کنند و حاضر هستند به هر قیمتی او را در اصفهان نگه دارند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مذاکره پرسپولیس با یک ملی‌پوش برای نیم فصل از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×