روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین ۱۰۰ دقیقه‌ای پرسپولیس در تهرانسر / بازگشت عالیشاه و کامیابی‌نیا با وساطت گل‌محمدی +تصاویر از منبع پرسپولیس نیوز. "

تمرین ۱۰۰ دقیقه‌ای پرسپولیس در تهرانسر / بازگشت عالیشاه و کامیابی‌نیا با وساطت گل‌محمدی +تصاویر

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز (پنج شنبه) را از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه در زمین تهرانسر آغاز کرد. سرخپوشان ایران تمرین امروز را بعد از صحبت های یحیی گل محمدی سرمربی تیم، با گرم کردن بدن ها زیر نظر مربی بدنساز تیم آغاز کردند. تمرین امروز سنگین بود و ۱۰۰ دقیقه به طول انجامید. امید عالیشاه و کمال […]

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز (پنج شنبه) را از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه در زمین تهرانسر آغاز کرد.سرخپوشان ایران تمرین امروز را بعد از صحبت های یحیی گل محمدی سرمربی تیم، با گرم کردن بدن ها زیر نظر مربی بدنساز تیم آغاز کردند. تمرین امروز سنگین بود و ۱۰۰ دقیقه به طول انجامید.امید عالیشاه و کمال کامیابی نیا هم که با رای کمیته انضباطی باشگاه غایب بودند، با وساطت یحیی گل محمدی و همچنین بعد از صدور رای کمیته انضباطی باشگاه، در تمرین امروز حاضر شدند و در کنار دیگر بازیکنان به تمرین پرداختند. رای کمیته انضباطی باشگاه هم در خصوص این دو بازیکن، روز شنبه به آنها ابلاغ خواهد شد.تمرین امروز بخش های مختلفی داشت. بعد از مرحله اول که مربوط به گرم کردن و دوهای سرعتی و برنامه های هوازی بود، در بخش های بعدی، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و به حفظ توپ در محوطه مشخصی از زمین پرداختند.در قسمت بعدی هم مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار قرار گرفت که در این بخش یحیی گل محمدی چندین بار با بازیکنان صحبت کرد و اصرار داشت که مواردی که مد نظرش هست به دقت توسط بازیکنان انجام شود. ملی پوشان غایبان تمرین بودند و میلاد سرلک هم اختصاصی زیر نظر کادر پزشکی تمرین کرد و سایر بازیکنان نیز بدون مشکل در اختیار کادر فنی بودند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین ۱۰۰ دقیقه‌ای پرسپولیس در تهرانسر / بازگشت عالیشاه و کامیابی‌نیا با وساطت گل‌محمدی +تصاویر از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×