روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آل کثیر قید حضور در تمرینات پرسپولیس را زد از منبع پرسپولیس نیوز. "

آل کثیر قید حضور در تمرینات پرسپولیس را زد

مهاجم پرسپولیس از ابتدای این هفته دیگر در تمرینات این تیم شرکت نمی کند. همان طور که قبلا در خبرها داشتیم عیسی آل کثیر از ابتدای این هفته تصمیم گرفت دیگر در تمرینات پرسپولیس حاضر نشود. این بازیکن انتظار داشت قبل از آغاز دور جدید تمرینات سرخپوشان قراردادش امضا شود اما یحیی گل محمدی خواست وضعیت او را […]

مهاجم پرسپولیس از ابتدای این هفته دیگر در تمرینات این تیم شرکت نمی کند.همان طور که قبلا در خبرها داشتیم عیسی آل کثیر از ابتدای این هفته تصمیم گرفت دیگر در تمرینات پرسپولیس حاضر نشود. این بازیکن انتظار داشت قبل از آغاز دور جدید تمرینات سرخپوشان قراردادش امضا شود اما یحیی گل محمدی خواست وضعیت او را در دور جدید تمرینات تیمش از لحاظ مختلف زیرنظر بگیرد. از این همین رو عیسی یک هفته ای با سرخپوشان بدون هیچ قراردادی تمرین کرد. الان در آخرین روز این هفته هستیم و باشگاه پرسپولیس هنوز هیچ تماسی با عیسی نداشته است.با شرایط موجود باید دید در هفته آینده چه اتفاقی درمورد آل کثیر رخ خواهد داد. او از نظر وضعیت جسمانی شرایط بازی کردن را پیدا کرده است و به همین خاطر انتظار دارد زودتر قراردادش با باشگاه پرسپولیس امضا شود تا بتواند در بازی های تدارکاتی خودش را آماده بازی در دربی و ادامه بازی های لیگ کند. چنانچه در روز های آتی وضعیت به همین روال ادامه پیدا کند، بعید نیست عیسی سر از یک تیم دیگر دربیاورد. به هرحال خیلی از تیم های لیگ برتر در خط حمله با مشکل مواجه هستند و مشتاقند تا عیسی را به خدمت بگیرند. اگرچه او خودش تمایل زیادی به ماندن در جمع سرخپوشان دارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آل کثیر قید حضور در تمرینات پرسپولیس را زد از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×