روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مخالفت هیئت مدیره پرسپولیس با اصلاح قرارداد نعمتی از منبع پرسپولیس نیوز. "

مخالفت هیئت مدیره پرسپولیس با اصلاح قرارداد نعمتی

هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با درخواست بازیکن این تیم مخالفت کرد. تقریبا دو هفته پیش بود که رسانه ها خبر از موافقت باشگاه پرسپولیس با افزایش رقم قرارداد علی نعمتی دادند؛ بازیکنی که برای جدایی از شهرخودرو و پیوستن به پرسپولیس مجبور شد از جیبش هزینه کند. با توجه به همین مساله علی نعمتی بعد از گذشت […]

هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با درخواست بازیکن این تیم مخالفت کرد.تقریبا دو هفته پیش بود که رسانه ها خبر از موافقت باشگاه پرسپولیس با افزایش رقم قرارداد علی نعمتی دادند؛ بازیکنی که برای جدایی از شهرخودرو و پیوستن به پرسپولیس مجبور شد از جیبش هزینه کند. با توجه به همین مساله علی نعمتی بعد از گذشت دوفصل از رضا درویش خواست قرارداد این فصلش را افزایش دهند تا به نوعی پولی را که برای رضایتنامه اش داده است، جبران شده باشد. با وجود موافقت اولیه درویش با این موضوع، هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با این افزایش رقم قرارداد مخالفت کرد.درویش هم زمانی که مصوبه هیات مدیره را نداشته باشد نمی تواند اقدامی کند، بر همین اساس قرارداد این فصل علی نعمتی همان ۲۰ درصد قانونی که شامل همه قراردادها می شود برای این فصل افزایش پیدا کرد. نعمتی که از این مساله خیلی دلخور بود، یکی از نفراتی بود که در این هفته چند روزی اعتصاب کرد تا حداقل ۵درصد کسر شده از قرارداد فصل پیشش را بتواند از باشگاه پرسپولیس بگیرد!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مخالفت هیئت مدیره پرسپولیس با اصلاح قرارداد نعمتی از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×