روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • الهامی: سازمان لیگ کمی نسبت به ما کم لطفی کرده است/ محکوم به برد مقابل مس هستیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " الهامی: سازمان لیگ کمی نسبت به ما کم لطفی کرده است/ محکوم به برد مقابل مس هستیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

الهامی: سازمان لیگ کمی نسبت به ما کم لطفی کرده است/ محکوم به برد مقابل مس هستیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: هر دو تیم مس و نساجی در شرایطی قرار دارند که بازی فردا از اهمیت ویژه ای برای آنها برخوردار است.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، ساکت الهامی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: در ابتدا روز قدس را تبریک می گویم، چون روز همه مسلمانان است و باید آن را گرامی بداریم. هر دو تیم در شرایطی قرار دارند که این بازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مس تیم خوبی را مهیا کرده و نتایجی هم که گرفته است، از کادر فنی و مدیریت و بازیکنان خوبی که دارد، نوید خوبی را در آینده برای فوتبال کرمان دارد.وی در ادامه افزود: خودم بعد از 12، 13 سال به کرمان برگشتم. قطعاً فردا بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود. هر دو تیم شناخت کافی را از همدیگر دارند. تیم مس قابل احترام و منسجم است. می دانیم چه خواسته ای از بازی فردا داریم و این مسئله کار را برای هر دو تیم سخت می کند. بازی فردا یک بازی پرتنش و فیزیکی خواهد بود. هر دو تیم به ویژه ما نیاز مبرم به سه امتیاز داریم و برای به دست آوردن این سه امتیاز، مجبوریم که بجنگیم و از خودمان مایه بگذاریم. هر تیمی که تمرکز داشته باشد، می تواند سه امتیاز را کسب کند.الهامی همچنین تصریح کرد: شرایط نساجی مثل سایر تیم هاست، ولی روز به روز بهتر می شویم. شما در این چهار بازی می توانید ببینید که چه روندی را داشته ایم. ما کیفیت خوبی ارائه کرده ایم و فقط به پرسپولیس و سپاهان باختیم. فکر می کنم فردا مردم یک بازی خوب را از تلویزیون تماشا خواهند کرد.سرمربی تیم فوتبال نساجی درباره غایبان زیاد تیمش گفت: بازیکنان نساجی اگر 11 نفر هم باشند، باید برای برد بازی کند، چون راه دیگری ندارد. این را هم می دانیم که تیم سخت و بابرنامه ای جلوی روی مان است، اما به هر حال ما محکوم به برد هستیم.نساجی با 5 غایب مقابل مس قرار می گیردالهامی با انتقاد از زمان دیدار تیمش عنوان کرد: نمی دانم چرا باید 8:45 بازی کنیم. با این شرایط دو بازی از تیم های رقیب مان در پایین جدول عقب می افتیم. چه فرقی می کند که مثلاً 9 بازی کنیم؟ از سازمان لیگ می خواهیم که بازی ها همزمان باشند.وی با اشاره به برنامه دیدارهای ذوب آهن ادامه داد: اگر ذوب آهن اول با پرسپولیس و سپس با استقلال و بعد از آن با گل گهر بازی می کرد، قطعاً به این تیم فشار می آمد، ولی یک بازی را کنار کشیدند، در حالی که ذوب آهن می توانست جلوی پرسپولیس و همچنین استقلال مصدوم و محروم داشته باشد.سرمربی نساجی خاطرنشان کرد: درست است که دست سازمان لیگ بسته است، ولی نیم ساعت تأخیر و همزمانی با دیدار سایپا هیچ فرقی برای هیچ تیمی نمی کرد. فکر می کنم سازمان لیگ کمی نسبت به ما کم لطفی کرده است. خواهشم این است که تیم ها همزمان بازی کنند. الان چهار پنج هفته است که جلوتر از ذوب آهن و سایپا و ماشین سازی بازی می کنیم. در روزهای آخر یک گل هم یک گل است. سایپا پارسال با تفاضل گل ماند. خواهشم این است که هیچ تیمی ضرر نکند و حقش ضایع نشود.الهامی درباره شرایط تیم مس رفسنجان گفت: مس از چیزی که همه انتظار داشتند، فراتر بوده و این به درایت مدیریت باشگاه برمی گردد که پشت کادر فنی ماند. این مسئله نشان می دهد که مدیریت چقدر مهم است و همه دیدند که مس چقدر باکیفیت بازی می کند.وی در پایان گفت: ممنونم از مسئولان خوب مس که مهمان نوازی خوبی داشته اند. امیدواریم فردا یک دیدار بدون تنش و بدون مشکل و با کیفیت برگزار شود.انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " الهامی: سازمان لیگ کمی نسبت به ما کم لطفی کرده است/ محکوم به برد مقابل مس هستیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×