روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزشیها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سیدجلال بی رقیب در آسمان آزادی (عکس) از منبع ورزشیها. "

سیدجلال بی رقیب در آسمان آزادی (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، یکی از چالش های همیشگی یحیی در نیم فصل اول چینش زوج خط دفاعی اش بود. سرخ ها که در دفاع آسیب پذیر نشان داده و در چهارده بازی قبلی ده گل خورده بودند، تلاش زیادی برای ثبت کلین شیت مقابل فجر کردند.گل محمدی در این مسابقه علی نعمتی را روی نیمکت نشاند و فرشاد فرجی را به همراه سیدجلال حسینی راهی زمین کرد که هر دوی آنها شب بسیار خوبی را پشت سر گذاشتند اما کاپیتان سرخ ها آمار فوق العاده ای در نبردهای هوایی و دقت پاس از خود به جای گذاشت.طبق آمار سایت یازده کاپیتان ۳۹ ساله سرخ ها در این دیدار ۷۹ پاس با دقت ۹۵ درصدی به هم تیمی هایش داد که دوتای آنها کلیدی بود و پاس گل پرسپولیس به مهدی ترابی نیز توسط او داده شد. حسینی روی زمین با سه تکل موفق، یک دفع و دو قطع توپ نمایش خوبی داشت اما آسمان ورزشگاه آزادی را کاملا به تصرف خود درآورده بود .شماره 4 قرمزها مقابل مهاجمان فجر ۱۲ نبرد هوایی موفق داشت و جالب اینکه کاپیتان با تجربه سرخ ها در تقابل هایش با بازیکنان حریف هیچ خطایی را مرتکب نشده است. حسینی با دریافت نمره ۸.۱ از این سایت آنالیز بهترین بازیکن میدان لقب گرفت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سیدجلال بی رقیب در آسمان آزادی (عکس) از منبع ورزشیها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×