روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزشیها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نعمتی: نیم فصل گذشته و دریغ از هزار تومان پاداش! از منبع ورزشیها. "

نعمتی: نیم فصل گذشته و دریغ از هزار تومان پاداش!

به گزارش"ورزش سه"، سیامک نعمتی وینگر راست پرسپولیس درباره برتری تیمش مقابل فجرسپاسی گفت: خدا را شکر که توانستیم سه امتیاز را به دست بیاوریم. بازی خیلی سختی بود. فجر تیم جوان و خوبی بود که دونده بودند. سیستم دفاعی داشتند که شرایط را برای ما سخت کردند اما خدا را شکر که توانستیم از موقعیت استفاده کنیم و گل سه امتیازی را به دست بیاوریم و انشاالله در بازی های بعدی بهتر شویم. نعمتی درباره حذف از آسیا و اینکه این موقعیت باعث خواهد شد شرایط برای آینده بهتر شود اینطور پاسخ داد: نمی دانم آقا سیدجلال (حسینی) برای چه اینطور گفته اند. ولی اگر هم گفتند درست است چرا که باید این مشکلات برطرف شود. یک روزی باید ساختار فوتبال ما از زمین، بدهی و... درست شود. امیدوارم این مسائل درست شود. نمی دانم می توانیم به آسیا برگردیم یا خیر و امیدوارم برای سال بعد بتوانیم در آن حضور داشته باشیم. وی درباره تغییرات مدیریتی این باشگاه گفت: در وظایف من نیست در اینباره حرف بزنم ولی این شرایط در شان پرسپولیس نیست. بعد از 5 قهرمانی، بازی نیم فصل تمام شده اما دریافتی تیم به 20 درصد هم نرسیده و دریغ از هزار تومان پاداش. امیدوارم با مدیریت جدید این مشکلات برطرف شود. امیدوارم آقای درویش این مشکلات را حل کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نعمتی: نیم فصل گذشته و دریغ از هزار تومان پاداش! از منبع ورزشیها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×