روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تعویض اجباری نساجی به بیمارستان رفت (عکس) از منبع ورزش سه. "

تعویض اجباری نساجی به بیمارستان رفت (عکس)

نساجی در حالی در مصاف با سپاهان یک بر صفر بازنده شد که در همان دقایق آغازین بازی مجبور به یک تعویض اجباری شد.

به گزارش "ورزش سه"، مجتبی بیژن زوج حامد شیری در قلب خط دفاعی که می توانست روی ضربات ایستگاهی دروازه سپاهان را با چالش مواجه کند در دقیقه 20 بازی جای خود را به شاهین طاهرخانی داد. او روی یک ضربه ایستگاهی به هوا پرید که به توپ ضربه بزند که متاسفانه به دلیل برخورد با پیام نیازمند از ناحیه ترقوه آسیب دید و تعویض شد. او بلافاصله بعد از تعویض از شدت درد راهی بیمارستان شد تا اقدامات درمانی موثر روی او انجام شود و دوباره آماده حضور در تمرین نساجی و بازی های آینده این تیم شود.مصدومیت مجبتی بیژن ساکت الهامی را مجبور به انجام یک تعویض اجباری کرد؛ ضمن اینکه مجتبی بیژن جز بازیکنان نساجی بشمار می رود که روی ضربات ایستگاهی دروازه حریف را با خطر جدی مواجه می کند. اینطور می توان گفت اتفاقات در بازی با سپاهان به سود نساجی رقم نخورد. به خصوص فرصت هایی که این تیم در نیمه ی دوم و بعد از ده نفره شدن حریف از دست داد و در نهایت بازی را یک بر صفر باخت تا سرنوشت این تیم برای بقاء به هفته های بعدی کشیده شود.مجتبی بیژن این فصل هم روی ضربات ایستگاهی برای نساجی گل زده بود که مهمترین گل او در بازی با پرسپولیس بود که روی ارسال حسن نجفی دروازه حامد لک را باز کرد.عکس: معین نادری

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تعویض اجباری نساجی به بیمارستان رفت (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×