روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رفیعی و قایدی برترین پاسورهای لیگ بیستم از منبع ورزش سه. "

رفیعی و قایدی برترین پاسورهای لیگ بیستم

هافبک خلاق و بازیساز طلایی پوشان اصفهانی توانست امشب پنجمین پاس گل خود را در لیگ بیستم به ثبت برساند.

به گزارش "ورزش سه" در جریان روز نخست دیدارهای هفته بیست و یکم، مهم ترین مصاف در قائمشهر شکل گرفت جایی که دو تیم نساجی و سپاهان به مصاف یکدیگر رفتند و شاگردان نویدکیا در تکاپو برای سوغات سه امتیازی و بازگشت به صدر جدول بودند؛ اتفاقی که روی ضربه دیدنی و شوت مهار نشدنی احسان حاج صفی به ثمر نشست و با تک گل سه امتیازی کاپیتان، سپاهانی ها توانستند با یک بازی بیشتر، سه امتیاز از پرسپولیس در جدول پیشی بگیرند.گل زیبای حاج صفی روی پاس سروش رفیعی وارد دروازه نساجی شد تا پنجمین پاس گل هافبک سابق پرسپولیس در لیگ بیستم به ثبت برسد؛ رفیعی که در ابتدای نیمه دوم به دلیل ده نفره شدن تیمش با نظر کادرفنی از زمین بازی خارج شد و جای خود را به ولسیانی داد، پیش از مصاف امشب مقابل گل گهر، تراکتور(رفت و برگشت) و مس رفسنجان برای همبازیان خود گل ساخته بود.رفیعی با پنج پاس گله شدن امشب بار دیگر به صدر جدول برترین پاسورهای لیگ بیستم صعود کرد و حالا در کنار مهدی قایدی از استقلال، برترین پاسور لیگ بیستم تا پایان هفته بیست و یکم به شمار می آید؛ هر چند که بازی های معوقه می تواند در این جدول تغییرات مهمی را ایجاد نماید و باید دید تا پایان فصل چه سرنوشتی در انتظار هافبک خلاق سپاهان خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رفیعی و قایدی برترین پاسورهای لیگ بیستم از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×