روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قائدرحمتی: دل مازنی‌ها را شاد می‌کنیم از منبع ورزش سه. "

قائدرحمتی: دل مازنی‌ها را شاد می‌کنیم

هافبک نساجی مازندران تاکید کرد روند خوب اخیرشان را تا پایان فصل ادامه می دهند.

به گزارش "ورزش سه"، محمود قائدرحمتی با اشاره به شرایط نساجی مازندران اظهار کرد: با اینکه پس از دیدار با پرسپولیس و سپاهان روند خوبی گرفته بودیم و دوباره به برد رسیدیم، اما متاسفانه لیگ برتر در زمان بدی تعطیل شد که ناخواسته هم بود. با این حال سعی کردیم شرایط خوب مان را حفظ کنیم.او ادامه داد: اردوی خیلی خوبی در ترکیه داشتیم و در تهران هم تمرینات منظمی انجام دادیم؛ بازی های تدارکاتی هم موجب شد تا تیم هماهنگی خودش را حفظ کند و به شرایط مطلوبی برسیم. الان هم آماده هستیم تا دوباره بازی ها شروع شود و روند خوب گذشته را ادامه دهیم.هافبک نساجی مازندران یادآور شد: آقای الهامی و کادر فنی تیم برنامه خیلی دقیقی برای تیم در نظر گرفتند و خدا را شکر به شرایط خیلی خوبی در آستانه شروع دوباره بازی ها رسیدیم و به نظرم آنقدر انگیزه داریم که از همین بازی اول پرقدرت ظاهر شویم و با تمام توان برای رسیدن به سه امتیاز بجنگیم.قائدرحمتی در خصوص دیدار با ماشین سازی تبریز ابراز کرد: به هیچ عنوان به جایگاه ماشین سازی توجهی نداریم و می دانیم که آنها هم چیزی برای از دست دادن ندارند و می آیند تا در زمین خودشان سه امتیاز را بگیرند ولی بچه های ما هم سراسر انگیزه هستند تا نساجی را به جایگاه واقعی خود برسانند و دل مازنی ها و قائم شهری ها را شاد کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قائدرحمتی: دل مازنی‌ها را شاد می‌کنیم از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×