روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دستیار برزیلی گل‌محمدی وارد تهران شد از منبع ورزش سه. "

دستیار برزیلی گل‌محمدی وارد تهران شد

اوسمار لوس ویه را، مربی پرسپولیس و دستیار یحیی گل محمدی وارد ایران شد.

به گزارش "ورزش سه"، اوسمار لوس ویه را که چند روز پیش به پرسپولیس پیوسته بود، دقایقی پیش وارد ایران شد تا از فردا با حضور در تمرینات به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کند.اوسمار ویه را 47 ساله و متولد پاسو فوندو برزیل است و علاقه اش در تیم هایی که کار کرده بر پایه سیستم 1-3-2-4 است. سیستمی که سرخ ها در آخرین بازی تدارکاتی مقابل تیم ملی امید نیز با آن به میدان رفته بودند.ویه را مربیگری را از سال 2009 یعنی زمانی که 34 ساله بود استارت زده و در تیم یوونتود برزیل به عنوان مدیرفنی کار را شروع کرده است. زیر 20 ساله های کورینتیانس، براگانتینو، گوآرانی، ویتوریا و اینترناسیوناله از دیگر تیم هایی بودند که ویه را در آنها به عنوان مربی و سرمربی فعالیت داشته است.ویه را پس از ولسلی ننکا و په په لوسادا به سومین عضو خارجی نیمکت پرسپولیس برای لیگ بیست و دوم تبدیل شده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دستیار برزیلی گل‌محمدی وارد تهران شد از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×