روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین تمیروف بعد از خداحافظی عجیب (عکس) از منبع ورزش سه. "

تمرین تمیروف بعد از خداحافظی عجیب (عکس)

به نظر می رسد خداحافظی شرزود تمیروف تصمیمی احساسی بوده که حالا از آن صرف نظر کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، بی اطلاعی مسئولان پرسپولیس بلافاصله پس از انتشار استوری های خداحافظی از سوی شرزود تمیروف نیز نشان می داد که او در لیست مازاد قرار نگرفته و اگر قرار به جدایی باشد هم این تصمیم از سوی مهاجم ازبک بوده است.با این حال حضور در اولین جلسه تمرینی پس از استوری های جنجالی، نشان داد که این ماجرا همانطور که پیش بینی هم می شد، چیزی جز یک ماجرای اینستاگرامی نبوده و تمیروف همچنان در پرسپولیس ماندگار است.محمد محمدی، معاون ورزشی پرسپولیس می گوید علت قهر تمیروف این بوده که در این مدت نامش روی پیراهن های تمرین درج نشده و او اینطور برداشت کرده که پرسپولیس علاقه ای به ادامه همکاری با این بازیکن ندارد.در صورتی که شرزود تمیروف در پرسپولیس بماند، قرمزها تنها امکان جذب یک مهاجم خارجی را خواهند داشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین تمیروف بعد از خداحافظی عجیب (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×