روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهاجم مدنظر پرسپولیس این بوندسلیگایی‌ است؟ از منبع ورزش سه. "

مهاجم مدنظر پرسپولیس این بوندسلیگایی‌ است؟

به نظر می رسد پافشاری یحیی گل محمدی روی جذب مهاجم خارجی با کیفیت جواب داده و به زودی شاهد حضور یک مهاجم باکلاس اروپایی در تهران خواهیم بود.

به گزارش "ورزش سه" پس از نزدیک شدن چندباره اسم کاسیانو مهاجم برزیلی شاغل در تیم ویزلا پرتغال به باشگاه پرسپولیس، در نهایت مصدومیت و بالارفتن چندباره قیمت این بازیکن باعث شد تا حضور او در جمع قرمزها منتفی شود.بعد از این اتفاق یحیی گل محمدی در گفتگو با خبرنگاران از ضرورت جذب یک مهاجم خارجی صحبت کرد و به نوعی موفقیت تیمش در نقل و انتقالات را در گرو خرید یک مهاجم بین المللی دانست تا درویش، مدیرعامل پرسپولیس برای خرید مهاجم به صرافت بیفتد. اکنون، نام گزینه مدنظر پرسپولیس مشخص شده و اگر مشکل خاصی پیش نیاید، به زودی مقدمات حضور این بازیکن در تهران و عقد قرارداد فراهم می شود. ستاره ای که در صورت حضور در جمع شاگردان گل محمدی، پرسپولیس را به فاتح اصلی نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران تبدیل می کند.یورگن لوکادیا در نیم فصل حضور در بوخوم، در جریان یکی از بهترین پیروزی های آبی ها در بوندسلیگا برابر بایرن موفق به گلزنی شد.یورگن لئوناردو لوکادیا، مهاجم 28 ساله ی اهل هلند بازیکنی است که صحبت های اولیه را با باشگاه پرسپولیس انجام داده و در حال حاضر محتمل ترین گزینه برای تقویت خط حمله پرسپولیس به شمار می رود. فوروارد 186 سانتی متری فصل گذشته بوخوم که عمده دوران فوتبالش را در پی اس وی آیندهوون پشت سر گذاشته، پس از انجام 175 بازی و به ثمر رساندن 63 گل برای آیندهوون، در قراردادی 17 میلیون یورویی در سال 2018 به برایتون پیوست تا در کنار علیرضا جهانبخش، دومین خرید آن فصل برایتون از لیگ اردیویسه باشد. با این حال، این بازیکن بعد از یک فصل حضور در برایتون و گلزنی برابر آرسنال و اورتون، به تیم های هافنهایم آلمان و اف سی سینسیناتی امریکا قرض داده شد. او در دوازده بازی برای هافنهایم، چهار گل و یک پاس گل ثبت کرد و در لیگ MLS هم طی 27 بازی، سه گل برای اف سی سینسیناتی به ثمر رساند و سرانجام با پایان قراردادش با برایتون، بعد از ثبت شش گل و سه پاس گل در مجموع 46 بازی برای این تیم، به عنوان بازیکن آزاد به بوخوم پیوست تا این تیم را در بوندسلیگا همراهی کند.مهاجم غول کش هلندی، گلزنی برابر زنبورها در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک برابر 80 هزار هوادار دورتموند را هم در کارنامه دارد.هرچند حضور لوکادیا در بوخوم در یک نیم فصل خلاصه شد، اما این مهاجم باکیفیت هلندی در 13 بازی برای این تیم دو گل زد و یک پاس گل داد. نکته جالب در خصوص این بازیکن اما، گلزنی برابر دورتموند و بایرن مونیخ، دو غول فوتبال آلمان در فصل گذشته بود که با پیروزی های چهار بر دو برابر بایرن و چهار بر سه برابر زنبورها همراه شد.یکی از مهم ترین گل های لوکادیا در برایتون برابر آرسنال در لیگ جزیره به ثمر رسید.لوکادیا هلندی که سابقه حضور در رده های جوانان و نوجوانان و دعوت به اردوی تیم ملی بزرگسالان هلند را هم در کارنامه دارد، در صورت حضور در پرسپولیس می تواند دغدغه های سرمربی را در خط حمله به طور کامل برطرف کند و از طرفی دیگر، بعد از مانوئل فرناندز خرید سپاهان، یکی دیگر از بمب های نقل و انتقالات فوتبال ایران لقب بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهاجم مدنظر پرسپولیس این بوندسلیگایی‌ است؟ از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×