روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سپاهانِ مورایس مهاجم جدید نمی‌خواهد! از منبع ورزش سه. "

سپاهانِ مورایس مهاجم جدید نمی‌خواهد!

سیستم مدنظر مورایس برای ارنج کردن سپاهان به گونه ای است که ضرورتی برای جذب یک مهاجم جدید در جمع طلایی پوشان احساس نمی شود.

کد خبر : 1836592 | 12 مرداد 1401 ساعت 12:59 | 5.7K بازدید | 13 دیدگاه سیستم مدنظر مورایس برای ارنج کردن سپاهان به گونه ای است که ضرورتی برای جذب یک مهاجم جدید در جمع طلایی پوشان احساس نمی شود. به گزارش "ورزش سه" از ابتدای حضور ژوزه مورایس در سپاهان اخبار زیادی مبنی بر تمایل باشگاه سپاهان به خرید یک مهاجم با کیفیت خارجی در فضای مجازی مطرح می شد که موج آن به رسانه های خارجی هم رسید اما در نهایت مشخص شد سپاهان هیچ گونه تلاشی برای جذب آنها نکرده بود چرا که اساسا نیازی به خرید بازیکن در آن سطح برای این پست نداشتند. بافتمی گومیس و عمر السوما دو ستاره ای بودند که بارها در شبکه های اجتماعی به طلایی پوشان اصفهان لینک شدند اما حضور هر دو بازیکن در سپاهان از سوی مدیران این باشگاه تکذیب شد.البته که به صورت کلی هم سپاهان که قرار است تحت هدایت مورایس و دستیارانش با سیستم وینگر محورِ 433 بازی کند، تنها به یک مهاجم هدف در ترکیبش نیاز دارد و با توجه به حضور شهریار مغانلو در این باشگاه، از طرف کادر فنی نیازی به خرید بزرگ دیگری برای این پست احساس نمی شود. با توجه به این که سه سهمیه بازیکن خارجی توسط سپاهانی ها با خرید در پست های وینگر، هافبک هجومی و مدافع میانی پر شده، منطقی به نظر نمی رسد که سهمیه چهارم خرید بازیکن خارجی به جذب یک بازیکن برای حضور روی نیمکت اختصاص پیدا کند.کمااینکه شهریار مغانلو به عنوان تک مهاجم چه در پرسپولیس و چه در سپاهانِ فصل گذشته عملکرد قابل قبولی داشته و برای این پست بازیکنی هم سطح سایر ستاره های سپاهان خواهد بود. از طرف دیگر قابلیت کامسوبا در بازی در پست مهاجم و حضور آریا یوسفی به عنوان مهاجم تیم ملی امید در ترکیب طلایی پوشان باعث می شود که اولویت کادرفنی و مدیران باشگاه برای تقویت اسکواد سپاهان روی پست های دیگری متمرکز شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سپاهانِ مورایس مهاجم جدید نمی‌خواهد! از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×