روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سجادی: می‌گفتند واگذاری سرخابی‌ها شدنی نیست از منبع ورزش سه. "

سجادی: می‌گفتند واگذاری سرخابی‌ها شدنی نیست

وزیر ورزش و جوانان به دفاع از عملکرد وزارت تحت مدیریت خود در بحث واگذاری استقلال و پرسپولیس پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، حمید سجادی در جلسه مجمع باشگاه پرسپولیس که با معرفی شهریاری و خبیری به عنوان دو عضو جدید و همینطور ارائه عملکرد مدیریتی درویش همراه بود، درباره چالش هایی که ورزشکاران در زندگی خود پیش رو دارند، بیان کرد: چالش های زیادی مقابل قهرمانان و ورزشکاران برای موفقیت در عرصه های مهم مانند المپیک وجود دارد. یک قهرمان ممکن است مشکل آسیب دیدگی پیدا کند یا اینکه متاهل باشد و مسئولیت زندگی را برعهده داشته باشد. مشکلات اقتصادی، روحی و روانی، دغدغه های تمرین و انتخاب برای تیم ملی همه اینها سر راه یک ورزشکار است.وی افزود: وقتی یک قهرمان بعد از سپری کردن همه مشکلات مطرح شده روی سکو می ایستد و پرچم کشورش بالا می رود آن وقت به راهی که رفته و گذشته اش افتخار می کند. اشک شوقی که از چشم قهرمان سرایز می شود به دلیل لذت سپری کردن این راه دشوار است و اینکه نتیجه دلخواه را امروز گرفته است.وزیر ورزش و جوانان سپس به بحث واگذاری استقلال و پرسپولیس پرداخت و در این زمینه عنوان کرد: خوشحالیم که امروز دو باشگاه پرسپولیس و استقلال راه دشوار را در واگذاری طی کرده اند و با این اتفاق به موفقیت های چشم گیر دست پیدا کردند. وقتی در رسانه ملی از خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس صحبت کردیم برخی از مدیران ورزشی گذشته از این صحبت ها انتقاد کردند و گفتند که این امر شدنی نیست ولی با لطف خدا توانستیم این مهم را انجام دهیم.سجادی در بخش پایانی صحبت هایش ابراز امیدواری کرد استقلال و پرسپولیس عملکرد خوبی داشته باشند و اینطور حرف هایش را خاتمه داد: به برکت وجود ماه محرم امیدواریم که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که هر دو تیم مردمی و محبوب هستند دعا می کنیم که همچون گذشته موفق باشند و موجبات خوشحالی هواداران شان را فراهم کنند و مردم بیش از پیش به تصمیمات مسئولین و خدمتگزاران خود اطمینان کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سجادی: می‌گفتند واگذاری سرخابی‌ها شدنی نیست از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×