روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گزینه خط حمله پرسپولیس به الفیصلی پیوست از منبع ورزش سه. "

گزینه خط حمله پرسپولیس به الفیصلی پیوست

کاسیانو دیاز مهاجم برزیلی که مورد توجه پرسپولیس قرار داشت، به الفیصلی عربستان ملحق شد.

به گزارش "ورزش سه"، این مهاجم ۳۳ ساله که در ویزلا پرتغال نمایش درخشانی را از خود نشان داده بود و عنوان آقای گلی لیگ یک پرتغال را هم یدک می کشید، پس از اینکه مذاکراتش با پرسپولیس بی سرانجام ماند، راهی لیگ عربستان سعودی شد.کاسیانو دیاز از نیم فصل لیگ بیست و یکم مورد توجه یحیی گل محمدی قرار داشت اما پرسپولیس در زمستان موفق به جذب او نشد. کار انتقال کاسیانو در تابستان هم حدود ۴۰ روز به درازا کشید و در حالی که باشگاه پرسپولیس از آنچه «ورود دلال ها برای افزایش دستمزد» گله می کرد، کاسیانو مصدوم شد و یحیی گل محمدی هم قید جذب او را زد.یحیی علاقه زیادی به خرید کاسیانو داشت و ناراحتی خود از مصدومیت او پس از مذاکرات طولانی و بی نتیجه پرسپولیس را هم به صورت علنی نشان داد.باتوجه به گفته پزشکان پرسپولیس، کاسیانو در شروع لیگ به دلیل مصدومیت نمی توانست پرسپولیس را همراهی کند.با این حال کاسیانو در نهایت از ویزلا جدا شد و به پیشنهاد الفیصلی عربستان پاسخ مثبت داد تا با خداحافظی از تیم پرتغالی، راهی لیگ حرفه ای عربستان سعودی شود.این مهاجم برزیلی ساعتی قبل در باشگاه الفیصلی معارفه شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گزینه خط حمله پرسپولیس به الفیصلی پیوست از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×