روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیش‌بینی برای حامد لک: قطعا موفق می‌شود از منبع ورزش سه. "

پیش‌بینی برای حامد لک: قطعا موفق می‌شود

محمد ربیعی می گوید از نظر او مس رفسنجان و حامد لک می توانند در لیگ بیست و دوم به یکدیگر کمک کنند.

به گزارش ورزش سه، حامد لک پس از پشت سر گذاشتن یک فصل پر فراز و نشیب در تیم فوتبال پرسپولیس در پایان لیگ بیست و یکم و با جذب علیرضا بیرانوند، از جمع سرخپوشان جدا شد و به مس رفسنجان پیوست تا کار خود را زیر نظر محمد ربیعی دنبال کند.ربیعی که امشب میهمان برنامه شب های فوتبالی بود و درباره مسائل مختلف پیرامون مس صحبت کرد، در بخشی از گفت وگوی خود در واکنش به صحبت های مجری برنامه در این خصوص که او فرصتی برای اشتباه در خط دروازه ندارد، از خرید حامد لک دفاع کرد.ربیعی گفت: تا بخشی با صحبت شما موافقم اما در بخشی هم باید بگویم فکر می کنم مس رفسنجان و حامد لک می توانند به هم کمک کنند. در سال های گذشته در مس رفسنجان روی چندین نفر جواب گرفتیم؛ مثل منشا، محسن آذرباد، مهدی حسینی و نفراتی از این دست که در سن های بالاتر آمدند، فکر می کنم این اتفاق برای حامد لک هم قطعا رخ می دهد. ما با باور به این قضیه، این خرید را داشتیم؛ فوتبال است و مشخص نیست در مسیر چه اتفاقی رخ می دهد ولی فکر می کنم سال خوبی خواهد داشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیش‌بینی برای حامد لک: قطعا موفق می‌شود از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×