روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " صدای فریادهای ساپینتو در وبسایت پرتغالی! (عکس) از منبع ورزش سه. "

صدای فریادهای ساپینتو در وبسایت پرتغالی! (عکس)

بازنشر ویدئویی از سرمربی استقلال در یک وبسایت پرتغالی توجه هواداران فوتبال در این کشور را به او جلب کرده است.

به گزارش ورزش سه، ریکاردو ساپینتو از جمله سرمربیان پرشمار پرتغالی در ایران محسوب می شود که این فصل از موریرنز به استقلال آمده تا هدایت مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر ایران را در دست بگیرد؛ او با شور و حرارت همیشگی اش در کنار خط، چهره یک مربی متفاوت از پانزده مربی دیگر شاغل در لیگ برتر ایران را به نمایش گذاشته و توانسته به این شکل یک سرمربی متفاوت در قالب فوتبال ایران باشد.او معمولا با جوش و خروش هایش روی نیمکت استقلال، هواداران این تیم را به وجد می آورد و البته با درگیری هایی آتشین، انتقاد مخالفان و حریفان را به خود برمی انگیزد؛ حتی در یک مقطع، درگیری ساپینتو با کادرفنی گل گهر باعث شد تا او دو بازی از هدایت تیمش محروم شود و یک کارت قرمز هم بگیرد اما به هر حال به نظر می رسد این امضای غیرقابل تغییر ساپینتو باشد.حالا بازنشر ویدئویی از سرمربی پرتغالی استقلال که البته مربوط به دیدار با هوادار در هفته یازدهم این فصل فوتبال ایران است، در یک وبسایت پرتغالی توجه هموطنان ساپینتو را هم به این ماجرا جلب کرده است. در این ویدئو که تصویربردار صداوسیما آن را ضبط کرده، ساپینتو بین بیژن طاهری سرپرست استقلال و روی ماتا دستیارش نشسته و به نظر از یک موضوع به شدت عصبانی است.در این ویدئو که البته صدای آن چندان واضح هم نیست، ساپینتو با حالت خشم و عصبانیت دستیار خود را مواخده می کند و احتمالا از او بابت نقصانی در نمایش تیم استقلال انتقاد دارد و این انتقاد را به شکلی عجیب و غریب انتقال می دهد.نوک پیکان تیز انتقادات ساپینتو به سایر نیمکت نشینان استقلال و دستیاران دیگر او هم می رسد اما در تمام یک دقیقه که لحظاتی عجیب و غریب را به تصویر می کشد، هدف اصلی او روی ماتا هموطنش و نزدیک ترین فرد به سرمربی استقلال است.نکته جالب دیگر، تلاش نافرجام بیژن طاهری برای آرام کردن این مرد خشمگین است. طاهری در حالی که مشخص نیست به چه زبانی، چه چیزی را به ساپینتو می گوید، دست خود را روی شانه او می کشد و تلاش دارد تا آرامش را به سرمربی استقلال تزریق کند؛ اگرچه ساپینتو خود را کنترل می کند و چیز خاصی به طاهری نمی گوید اما در یک لحظه به نظر از کوره در می رود و با دست راست، سعی می کند تا خود را از دو دست طاهری رها کند.اگرچه این تصاویر و چنین واکنش بیش فعالانه برای هواداران پرتغالی تازگی ندارد و پیش تر هم چنین برخوردهایی را از ساپینتو دیده بودند اما به هر حال بازنشر آن، نکته جالب توجهی است که نشان می دهد رسانه های پرتغال، عملکرد ساپینتو را در استقلال هم زیر نظر دارند و به برخوردهای او توجه می کنند.در گزارش مربوط به این ویدئو وبسایت maisfutebol.iol.pt نوشته است: سرمربی استقلال که اخیرا سوپرجام را با پیروزی مقابل نساجی به دست آورد و در لیگ برتر نیز با دو امتیاز اختلاف در تعقیب پرسپولیس است، در این لحظه در حال مواخذه کادرفنی خود، به خصوص روی ماتا است که البته این برخورد خشن او عواقب چندانی در پی نداشته است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " صدای فریادهای ساپینتو در وبسایت پرتغالی! (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×