روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آغاز عملیات وزن‌کشی در تمرین پرسپولیس (عکس) از منبع ورزش سه. "

آغاز عملیات وزن‌کشی در تمرین پرسپولیس (عکس)

په په لوسادا، مربی بدنساز پرسپولیس در تمرینات این تیم حاضر شد.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از تغییرات این فصل پرسپولیس حضور سه مربی خارجی روی نیمکت این تیم بود؛ یکی از این مربیان په په لوسادا، مربی بدنساز اسپانیایی است که از اردوی پیش فصل سرخ ها زیر نظر او کار می کنند.او وسواس زیادی روی آمادگی بدنی بازیکنان تیمش دارد و در تعطیلات دو هفته ای تمرینات پرسپولیس نیز برنامه ای خاص را در اختیار بازیکنان قرار داده بود تا طبق آن تمرین کنند و از فرم خارج نشوند.لوسادا پیش از تعطیلات گفته بود داده های مربوط به وزن، چربی و عضلات بازیکنان را ثبت کرده و آنها در برگشت به تمرین، باید آمارهای مشابه داشته باشند. این سختگیری ها سبب شده بود پرسپولیسی ها طی این مدت از زندگی حرفه ای دور نشوند.این مربی اسپانیایی امروز در تمرینات پرسپولیس حاضر شد و به دقت وضعیت فیزیکی شاگردانش را تحت نظر داشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آغاز عملیات وزن‌کشی در تمرین پرسپولیس (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×