روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عیسی با پرسپولیس اما دور از سایرین (عکس) از منبع ورزش سه. "

عیسی با پرسپولیس اما دور از سایرین (عکس)

عیسی آل کثیر همچنان اجازه شرکت در تمرینات گروهی را ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، مصدومیت تلخ عیسی آل کثیر در زمستان گذشته در بازی مقابل شهرخودرو باعث شد او مدت زمان زیادی را دور از میادین باشد. عیسی برای سپردن زانوی خود به تیغ جراحان دیر به جمع بندی رسید و یحیی گل محمدی هم هیچ گاه راضی نشد او را پیش از عمل رباط صلیبی به تیم برگرداند و به همین دلیل فرایند بازگشت آل کثیر به میادین طولانی شد.این مهاجم جنوبی در حال حاضر بازیکن آزاد است و با سرخ ها قرارداد ندارد اما گفته می شود او در پنجره زمستانی با پرسپولیس قرارداد می بندد و در نیم فصل دوم در اختیار کادرفنی خواهد بود.آل کثیر این روزها در محل تمرینات پرسپولیس حاضر می شود اما همچنان دور از تمرینات گروهی است. او به طور اختصاصی کار می کند و باید با هماهنگی کادر فنی، مربی بدنساز و کادر پزشکی تیم، جواز حضور در تمرینات گروهی را بدست آورد؛ جوازی که او مدت هاست برای داشتنش بی تابی می کند و باید دید سرانجام چه زمانی او را دوباره در زمین مسابقه خواهیم دید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عیسی با پرسپولیس اما دور از سایرین (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×