روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هواداری‌ها بدون تغییر وزن به تمرینات برگشتند از منبع ورزش سه. "

هواداری‌ها بدون تغییر وزن به تمرینات برگشتند

رحیم پور، بدنساز هوادار پیش از تعطیلات وضعیت جسمانی و وزن بازیکنان را ثبت کرده بود و در شروع مجدد تمرینات دوباره این موارد را بررسی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مظاهر رحیم پور بدنساز فصول گذشته پرسپولیس که در این فصل جو متفاوتی را در هوادار تجربه می کند در ابتدا راجع به تیم شان گفت: ما تیم خوب و مدیران جوانی داریم. ما جوان ترین تیم از نظر مدیریت و بازیکن هستیم؛ من جوانی را از نظر سابقه بازی هم می گویم. نتایج خوبی گرفتیم که می توانست بهتر از این هم باشد و می توانیم در آینده نزدیک نتایج درخشان تری بگیریم. روزهای سخت و خوبی را گذراندیم و نوسانات را باید به حساب کم تجربه بودن این تیم بگذاریم.او در مورد وزن کشی هواداری ها گفت: بازی آخر ما با استقلال بود و ما در هتل وزن و ترکیب بدن شان را ثبت کردیم. من خودم یک پروتکل تمرینی برای تعطیلات طراحی کردم تا وضعیت جسمانی بچه ها را در حد مطلوب نگه دارد. آماری که از بچه ها بعد از برگشت به تمرین گرفتیم رضایت بخش بود. خیلی از بازیکنان تمرینات شان را انجام داده بودند و این به ما کمک می کند.رحیم پور که فصل های گذشته شرایط متفاوتی را با پرسپولیس تجربه می کرد در این باره گفت: همیشه بالا و پایین جدول استرس دارد . ما این استرس را با پرسپولیس در لیگ و آسیا تجربه کردیم. البته ما الان در هوادار پایین جدول نیستیم و با یک برد جزو تیم های بالای جدول می آییم. ما باید تمرینات مان را قوی تر کنیم. من به بچه ها خیلی اعتماد دارم و این باعث گرفتن نتایج درخشان می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هواداری‌ها بدون تغییر وزن به تمرینات برگشتند از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×