روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دو جلسه محرومیت برای اعتراض شدید مازیار از منبع ورزش سه. "

دو جلسه محرومیت برای اعتراض شدید مازیار

کمیته انضباطی مازیار زارع را دو جلسه از همراهی تیمش محروم کرد.

به گزارش "ورزش سه"، کمیته انضباطی سرانجام احکام بازی های اخیر لیگ برتر ایران را صادر کرد که بر این اساس سرمربی تیم ملوان، مازیار زارع به دلیل اعتراض به داور در چارچوب دیدار با پرسپولیس محروم شده است.فدراسیون فوتبال در حکم تازه خود اعلام کرد: از سوی مازیار زارع سرمربی تیم ملوان بندر انزلی تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراج شد، رخ داد. وی با احتساب یک جلسه محرومیت تعلیقی جمعاً دو جلسه محرومیت از مسابقات رسمی و پرداخت یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد این جریمه از حیث جریمه نقدی قابل تجدیدنظر است.بابک پورغلامی، کمک مربی تیم ملوان و محمدرضا مولایی، بدنساز این تیم نیز به دلیل آنچه بدرفتاری در قبال مقام سرمربی مسابقه قلمداد شده، ۲۰ میلیون تومان جریمه شده اند.باشگاه ملوان بندر انزلی به دلیل داشتن پنج بازیکن اخطاری ۲۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی باید پرداخت کند.دیدار پرسپولیس و ملوان با پیروزی یک بر صفر شاگردان یحیی گل محمدی به پایان رسید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دو جلسه محرومیت برای اعتراض شدید مازیار از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×