روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " طارمی منتظر شکستن یک طلسم در قطر(عکس) از منبع ورزش سه. "

طارمی منتظر شکستن یک طلسم در قطر(عکس)

ستاره خط حمله تیم ملی ایران امید زیادی برای ثبت نخستین گل خود در جام جهانی دارد.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی طارمی در هفت سال اخیر تجربه گلزنی در تمام مسابقات همراه تیم های باشگاهی و ملی را به دست آورده و حتی به آقای گلی هم در دو لیگ ایران و پرتغال رسیده، اما در این بین فقط جام جهانی بوده که این ستاره فوتبال ایران نتوانسته در آن گلزنی کند و سه بازی را بدون باز کردن دروازه حریفان به پایان رسانده است.مهاجم تیم ایران با وجود گلزنی برای تیم ملی در مسابقات مرحله مقدماتی جام جهانی، جام ملت های آسیا، دیدارهای تدارکاتی و ... و همچنین باز کردن دروازه حریفان همراه پورتو، ریو آوه، الغرافه و پرسپولیس در تمام لیگ ها و جام های حذفی سه کشور مختلف و حتی انجام این کار در سوپرجام، هنوز زدن گل در جام جهانی را در کارنامه اش نمی بیند و حالا برای رسیدن به آن تلاش می کند.طارمی که یکی از امیدهای کی روش برای درخشش در قطر است، در آخرین بازی باشگاهی خود که همراه پورتو مقابل بوآویشتا قرار گرفت، موفق به گلزنی نشد و پاس گل داد، اما حالا آماده نخستین بازی جام جهانی برابر انگلیس می شود تا دوباره دروازه حریف مقابل خود را باز کند و یک تجربه جدید به دست بیاورد.این مهاجم که آخرین گل ملی خود را در دیدار تدارکاتی حساس مقابل اروگوئه به ثمر رساند، امیدوار است در سه دیدار پیش روی تیم ایران برابر انگلیس، ولز و آمریکا نیز حداقل یکبار این مهم را تجربه کند و در خط حمله موثر باشد.طارمی در تمرینات روزهای اخیر تیم ملی در قطر با انگیزه ظاهر شده و در کنار دیگر ملی پوشان با روحیه بالایی کار می کند و امید زیادی به گلزنی در جام جهانی ۲۰۲۲ دارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " طارمی منتظر شکستن یک طلسم در قطر(عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×