روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کاپیتان‌های پرسپولیس در جلسه با درویش از منبع ورزش سه. "

کاپیتان‌های پرسپولیس در جلسه با درویش

در شرایطی که طی ساعات آتی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس راهی قطر خواهد شد، کاپیتان های این تیم قصد دارند در جلسه ای با وی، مشکلات خود را بازگو کنند.

به گزارش "ورزش سه"، لغو دومین جلسه تمرینی پرسپولیس اکنون شرایط حساسی را در تیم شکل داده است. بازیکنان پرسپولیس نسبت به عدم پرداخت مطالبات فصل گذشته و همچنین بخشی از پاداش های خود اعتراض دارند و به واسطه آن تمرین امروز این تیم نیز همانند روز گذشته لغو شد.کمال کامیابی نیا، امید عالیشاه، سیامک نعمتی قصد دارند پیش از عزیمت رضا درویش و دیگر اعضای هیات مدیره به قطر برای تماشای دیدار ایران مقابل انگلیس، راهی ساختمان باشگاه شده و در جلسه ای با آنها، مشکلات خود را اعلام کنند و در انتظار پاسخ نهایی در این زمینه باشند.مدیریت باشگاه البته معتقد است جریمه 5 درصدی بابت حذف از جام حذفی در فصل گذشته، با امضای مدیریت قبلی صورت گرفته و به دنبال اقداماتی برای لغو آن بوده اند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کاپیتان‌های پرسپولیس در جلسه با درویش از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×