روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری مشرق نیوز

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری مشرق نیوز در صفحه ی 261

پست اینستاگرامی علی دایی پس از صعود پرسپولیس به فینال

به گزارش مشرق، علی دایی پس از صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا در صفحه اینستاگرام خود نوشت: تبریک جانانه میگم به تمامی بازیکنان و کادر فنی که غیورانه جنگیدند و تلاش کردند.تصمیمات ناجوانمردانه غیر فوتبالی هم نتوانست فینال آسیا را از پرسپولیس بگیرد.قهرمانی آسیا لیاقت این تیم است.

آمار دیدار پرسپولیس و النصر

به گزارش مشرق، تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و النصر عربستان در مسابقه ای از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند که این مسابقه با برتری پرسپولیس در ضربات پنالتی به پایان رسید تا شاگردان یحیی گل محمدی به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کنند. آمار این مسابقه به شرح زیر است:درصد مالکیت توپپرسپولیس ۵۳.۷ – النصر عربستان ۴۶.۳کرنرپرسپولیس ۴ – النصر عربستان ۲پاس پرسپولیس ۵۶۵ – النصر عربستان ۴۸۱شوت پرسپولیس ۱۶ – النصر عربستان ۱۷شوت در چارچوبپرسپولیس ۲ – النصر عربستان ۲تکل پرسپولیس ۲۴ – ا...

پرسپولیس با شکست afc و سعودی‌ها فینالیست شد/ شاگردان یحیی گل کاشتند +عکس و فیلم

به گزارش مشرق، دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب این قاره امروز شنبه بین دو تیم پرسپولیسایران و النصر عربستان برگزار شد که در نهایت تیم پرسپولیس راهی فینال شد. مسابقه که در ورزشگاه «جاسم بن حمد» قطر برگزار شد، در پایان ۹۰ دقیقه و سپس دو وقت اضافه، با نتیجه تساوی یک - یک تمام شده بود و ضربات پنالتی تعیین کننده فینالیست شد.حمدالله عبدالرزاق (۳۶ - پنالتی) برای النصر و مهدی عبدی (۴۲) برای پرسپولیس گلزنی کردند. شجاع خلیل زاده و وحید امیری در این بازی از محمد تقی الجعفری داور سنگاپ...

اخراج بازیکن پرسپولیس در وقت‌های اضافه

به گزراش مشرق، هافبک تیم پرسپولیس پس از دریافت کارت زد دوم در جریان بازی با النصر، بازی بعدی تیمش در صورت صعود به را از دست داد.احسان پهلوان که در دقیقه84 مسابقه کارت زرد گرفته بود، با دریافت کارت زرد دوم در دقیقه 103 از زمین بازی اخراج شد و به این ترتیب اگر پرسپولیس از مرحله نیمه نهایی عبور کند، در فینال آسیا غایب خواهد بود.پیش از پهلوان، وحید امیری با دریافت کارت زرد در بازی با النصر، دو کارته و از بازی بعدی محروم شده بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری مشرق نیوز در صفحه ی 261

 

 

اخبار گوناگون

× ×