روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری تسنیم

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری تسنیم در صفحه ی 1

محکومیت مس رفسنجان و رد شکایت از گل ریحان/ ماشین‌سازی ۳۰۰ میلیون محکوم شد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال، یک باشگاه لیگ یکی و یک باشگاه لیگ برتری را به پرداخت مطالبات بازیکنان پیشین خود محکوم کرد.

علی‌نژاد: واگذاری تبلیغات محیطی به باشگاه‌ها فرصتی برای درآمدزایی بیشتر است/ برای ژیمناستیک تصمیم‌گیری می‌کنیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش گفت: با واگذاری تبلیغات محیطی فرصت خوبی ایجاد می شود تا درآمد بیشتری در فوتبال وجود داشته باشد.

لیگ برتر فوتبال| به دنبال عبور از هفته زشت فوتبال/ لطفاً صفر - صفر نکنید- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

در چهار دیدار باقیمانده هفته هشتم، تماشاگران فوتبال از هشت تیمی که امروز به میدان می روند انتظار دارند از تساوی بدون گل عبور کنند تا لقب «زشت» از پسوند این هفته برداشته شود.

نوری: فدراسیون فوتبال باید با داور دربی و افشاریان برخورد کند/ داوری‌ها استقلال را بیچاره کرده است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

پیشکسوت باشگاه استقلال به انتقاد از داور دیدار این تیم مقابل پرسپولیس پرداخت و تأکید کرد، فدراسیون فوتبال باید با این داور و رئیس کمیته داوران برخورد کند.

استقلال یک اشتباه دیگر داوری از دربی رو کرد + عکس- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

باشگاه استقلال تصویری از برخورد توپ به دست بازیکن پرسپولیس در محوطه جریمه سرخپوشان را منتشر و تأکید کرده که داور یک پنالتی دیگر برای این تیم در دربی نگرفته است.

حاشیه دیدار استقلال - پرسپولیس|جنب و جوش مجیدی در کنار خط و تذکر دوباره رفعتی/ جایگاه خبرنگاران در اختیار افراد متفرقه!

سرمربی تیم فوتبال استقلال در نیمه اول بازی با پرسپولیس نکات فنی را در کنار زمین به آبی پوشان گوشزد می کرد و جنب وجوش زیادی داشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری تسنیم در صفحه ی 1

 

 

اخبار گوناگون

× ×